lojistik depolama makine - Sarılar Tarım Hizmetler

çorlu haberleri

lojistik depolama makine - Sarılar Tarım Hizmetler

Linkler

Hizmetler

Lojistik

     Sarılar tarım ürünleri  başta kendi ürünlerinin taşımacılığı üstlenmekle birlikte Türkiye’nin her noktasına öncelikle müşterilerinin taşımacılığını,devamında iletişim halinde bulunduğu her firmanın taşımacılığını tek merkezden yönetmektedir.Müşteri memnuniyetine önem veren Sarılar Tarım Ürünleri lojistik alanında firmalara güven vermektedir.Kamyonları ve tırlarıyla taşımacılık sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir.

Depolama

     1992-1993 yılında yapımı tamamlanmış olan Tekirdağ’da zaireciliğinin nabzının tutulduğu,bakımları ve onarımı düzenli olarak yapılan Tekirdağ Ticaret Borsa depolarında Sarılar Tarım Ürünleri depolama faaliyetleri göstermeye devam etmektedir.

     2000 yılında yapımı tamamlanmış olan Tekirdağ’a 25km uzaklıkta olan çifçiler için gübre,ilaç ve tohum temin eden Sarılar Tarım Ürünleri depolama faaliyetlerini göstermeye devam etmektedir.

Makine

     Makineleşmeye önem veren Sarılar Tarım Ürünleri bünyesinde bulundurduğu çeşitli makinelerle hızlı yükleme ve boşaltma yaparak dinamik bir iş düzenine sahiptir.Aynı zamanda çiftçiliğin değerini bilen firmamız kaliteli tarım makinalarıyla bu sektörde faaliyetini göstermektedir.

Sarılar Tarım

Tekirdağ